32-годишната състезателка, която преди броени дни обяви края на кариерата си, бе избрана и в All-League First Team.
Българската волейболистка Емилия Димитрова, която преди броени дни обяви края на кариерата си, получи страхотно признание за отличния сезон, който направи в американската Професионална лига.
32-годишната състезателка бе обявена за Диагонал на годината, както и бе избрана в All-League First Team.
All-League FIRST TEAM honors goes to these two!! #RiseABOVE
— Grand Rapids Rise (@GR_Rise) May 14, 2024
DETAILS >> https://t.co/jtffQW0Khr pic.twitter.com/O9Zcw2LFtb
Димитрова завърши на втора позиция по брой точки и атаки на гейм, съответно 4.75 и 4.26. В 22 мача тя реализира 371 атаки, 252 забивки, 30 блокади, 18 асистенции и 12 аса.
Другата българка в американската лига - Христина Вучкова, пък попадна в Second Team на първенството.
България се изправя срещу Канада в търсене на втора победа във втората седмица на Лигата на нациите
Италия прекъсна негативната си серия с победа над Бразилия в Лигата на нациите
Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите