КНСБ и КТ "Подкрепа" организират Национален протестен митинг за отлагане на либерализацията на пазара на електрическа енергия и в защита на работещите в енергетиката и въгледобива.
Протестът ще се проведе пред сградите на Народното събрание и на Министерския съвет.
В митинга ще се включат и работещите в комплекса "Марица Изток", ТЕЦ "Бобов дол", ТЕЦ "Брикел" и "Топлофикация-Перник". Енергетици и миньори настояват въглищните централи да продължат да работят и след либерализацията на пазара на електроенергия.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"