До 3 години за всички деца в София трябва да има места в детските градини. Това заяви столичният кмет Йорданка Фандъкова по време на инспекцията на последния участък от ремонта на бул."Монтевидео".
Освен с нова пътна настилка той е и разширен. Очаква се да бъде пуснат в нощта срещу 15 септември, това е и част от стратегията на Столичната община за всички ремонти, които се извършват през лятото, а именно до 15 септември, когато бие първият училищен звънец, движението по тях да бъде пуснато. Това вече е направено с бул."България".

Предстои пускането на движението и по бул. "Асен Йорданов". Ремонтът след пускането на движението ще продължи, а именно до изграждането на тротоарите, на велоалеите.
Вижте още във видеото.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра