Привърженици на ЦСКА протестират срещу управлението на Българския футболен съюз пред сградата на централата в Бояна.
Феновете на "армейците" се събраха в 17.00 часа. В 18.00 часа те ще се насочат към стадион "Славия", където ще се състои първия полуфинален мач за Купата на България срещу столичния съперник Славия.
Феновете на "червените" организираха безсрочен палатков лагер на 28 март. Запалянковците бяха подкрепени от старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов, неговият щаб, изпълнителният директор на "армейците" Филип Филипов и бившия играч на клуба Димитър Бербатов. Фенове на други родни отбори също изказаха своето мнение пред футболната централа, а по-късно протести имаше и в Пловдив, Бургас, Варна и др.





Снимки: БГНЕС
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"