Френският отбор на MRK Pro спечели тазгодишното изключително атрактивно състезание „24 часа на България“ по картинг, кръг от европейския шампионат по издръжливост. Надпреварата се проведе на пистата край Хасково.
Френският тим спечели за втори пореден път състезание, като завъртя общо 1576 обиколки, които се равняват на 1700 километра.
На второ място завърши друг отбор от Франция – Kart&Diem Pro, a на трето се наредиха швейцарците от Eiriz Raicing.
И тази година благотворително участие взе отбор от български звезди.
Повече за емоциите от шеметната картинг надпревара можете да видите във видеото.
Министър Керязов приветства участниците в Държавното първенство по скокове на батут
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите