Държавите от Г-7 призоваха Русия да удължи споразумението за износ на украинско зърно. Износът от украински пристанища беше възобновен вчера, след като Москва се върна към четиристранното споразумение, подписано в края на юли в Истанбул.
По време на срещата си в германския град Мюнстер, външните министри от седемте най-развити икономики са постигнали съгласие и за необходимостта от механизъм за координация, който да помогне на Украйна да поправи, възстанови и защити своята критична енергийна и водна инфраструктура.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение