Плувкинята призна, че едно обръщане я е възпрепятствало да постигне добър резултат на полуфиналите на 100 м гръб на еврошампионата в Люблин.
Българската националка Габриела Георгиева призна, че изпитва затруднения при подводните елементи от плуването си.
Плувкинята остана на последното 16-о място на полуфиналите на 100 м гръб на европейското първенство по плуване в малък басейн в Люблин, Полша.
"Чувствам се по-добре от сутрешното плуване. Вярвах, че мога да плувам малко по-бързо, но на последното обръщане почти не се отблъснах от стената и почнах от нулата", сподели тя в интервю за БНТ.
За Габриела Георгиева предстои още един старт - 50 метра гръб.
"Може би за спринтовете ще съм по-добре. Аз се чувствам по-добре на тях.Тъкмо бях станала по-силна и по-уверена на подводните, но рязко спаднаха. Не се получават този етап", допълни българката, която достигна и до полуфиналите на 200 м гръб в Люблин.
Вижте цялото интервю във видеото.
Габриела Георгиева остана последна в полуфиналите на 100 м гръб на еврошампионата в малък басейн
Най-голямата ледена пързалка на Балканите очаква любителите на кънките в столицата