ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

ГЕРБ обвини ПП в щети в размер на 1 млн. лева в ББР

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:02 мин.
У нас
Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Слушай новината
      00:00
      00:00

      ГЕРБ обвиниха лидера на "Продължаваме Промяната" Кирил Петков, че по време на управлението му като служебен министър на икономиката на Българската банка за развитие са нанесени щети в размер от 1 милион лева.

      Според председателя на парламентарната група Десислава Атанасова назначеният от Петков управителен съвет е сключил ненужни консултантски договори.

      "Решава управителният съвет на ББР, че ще емитира емисия от половин милиард. Започва проучване от консултантски и адвокатски кантори, на които е платено половин милион. Не знаем какви са становищата им, не знаем защо е спряно емитирането на емисията, но на практика резултатът е щета за един милион, нанесена на държавната банка", заяви на брифинг Десислава Атанасова.

      Чуйте последните новини, където и да сте!
      Последвайте ни във Facebook и Instagram
      Следете и канала на БНТ в YouTube

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image