ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Главчев: Предложих на президента да поема поста и на външен министър

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:22 мин.
У нас

Очаквам действия от Румен Радев, не знам кога ще отговори, заяви Димитър Главчев

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Слушай новината
      00:00
      00:00

      Предложих на президента да поема поста и на външен министър. Това каза служебният премиер Димитър Главчев.

      По думите му подготовката за изборите върви много добре.

      "Няма да има смяна на външен министър. Вчера водихме разговор с президента Радев и аз му предложих аз да поема Външно министерство. Ако издаде указ да поема Министерството на външните работи ще нося политическа отговорност и за Външно. В сегашния състав с министър Димитров цялата политическа отговорност я поема президентът Радев. Очаквам действия от негова страна, не знам кога ще отговори", заяви Димитър Главчев.

      Той отказа да коментира изказвания на политически партии, визирайки изказването на ПП-ДБ, че служебното правителство е на президента, ГЕРБ и ДПС.

      "Върху мен е цялата отговорност за организация на изборите - дали ще е в чужбина, дали ще е в България, важното е да имаме честни избори", каза още Димитър Главчев.

      Последвайте ни

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?