Димът се вижда и от Благоевград
Голям пожар е пламнал този следобед в Република Северна Македония близо до границата с България.
От Югозападното държавно предприятие съобщиха, че са изпратили екипи от ДГС - Симитли и ДГС - Благоевград, за да следят ситуацията на границата и има ли опасност пожарът да достигне до българска територия.

На там е насочен и екип на пожарната.
Пожарът се е разгорял на територията на община Пехчево, където преди седмица отново горя.
Димът се вижда и от Благоевград.
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души