Първата ни ракета Григор Димитров ще вземе участие на демонстративния тенис турнир в Лос Кабос Легенди в Мексико, след като надпреварата беше отложена по-рано заради пандемията от коронавирус.
29-годишният българин ще играе в съревнованието между 20-25 юли. Освен хасковлията в турнира ще се включат още Фелисиано Лопес, Диего Шварцман и Фабио Фонини. Преди няколко дни Димитров даде отрицателен тест за COVID-19.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро