Хебър и Берое поделиха точките в столицата

Хебър Берое
Снимка: ПФК Берое
21:51, 24.10.2022

Двубоят между Хебър и Берое от 15-ия кръг на Първа лига завърши при резултат 1:1. Стив Траоре откри резултата преди Георги Тартов да изравни.

Двубоят бе проследен от бившите национали Димитър Бербатов и Мартин Петров.

Гостите поведоха в резултата още в 7-ата минута на стадион "Васил Левски". Стив Траоре овладя топката на гърди и се разписа с диагонален удар в далечния ъгъл.

В 41-ата минута домакините възобновиха равенството. Иван Караджов спаси плътен шут на Венсан Марсел, но Георги Тартов бе точен при добавката от малък ъгъл.

След почивката попадение на Абубакар Тунгара бе отменено заради нарушение в хода на атаката.

Берое заема 12-ата позиция в класирането с актив от 13 точки. Хебър се намира на 14-ото място с 11 пункта.