Във финала те победиха Зиновия Ванева и Ани Вангелова.
Хюлия Велиева (ТК "НСА", гр.София) и Лютфия Велиева (ТК "НСА", гр.София) спечелиха титлата на двойки при жените на Държавното лично първенство на открито за мъже и жени с награден фонд 10 хиляди лева. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК „Левски" в София.
Във финала сестри Велиеви победиха с 3:6, 6:3, 10:7 Зиновия Ванева (ТК "Локомотив", гр.Пловдив) и Ани Вангелова (ТК "Левски", гр.София). Така те добавиха нов трофей в колекцията си, след като през февруари триумфираха при дуетите и на националния шампионат в зала в Благоевград.
На трето място се класираха Андрея Глушкова (ТК "Дема", гр.София) и Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София).
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Заседание на парламента: Депутатите ще изслушат регионалния министър Иван Шишков заради казуса с незаконното строителство край Варна
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката