Ибрахимович се завърна с асистенция за Швеция

12:46, 26.03.2021
Чете се за: 00:31 мин.
ибрахимович завърна асистенция швеция

Ибракадабра за първи път от пет години насам облече националната фланелка на Швеция и даде асистенция при минималния успех на "трите корони" срещу Грузия на старта на световните квалификации.

На "Friends Arena" в Солна домакините имаха труден мач срещу тима от бившата Съветска република, която даде сериозен отпор на Ибрахимович и компания, но все пак не успя да избегне загубата.

Единственото попадение дойде в 35-та минута, когато Златан комбинира с Виктор Клаесон, който преодоля стража на гостите за 1:0.

Така шведите оглавиха подреждането в група "В", след като фаворитът Испания завърши 1:1 с тима на Гърция. "Ла Фуриа Роха" доминираха тотално и поведоха чрез Алваро Мората в 33-та минута.

С единствения си точен удар в двубоя обаче "елините" се добраха до точката, като точен беше Анастасиос Бакасетас, който се разписа от дузпа.

Последният пети отбор в тази група е тима на Косово, който почиваше в първия кръг.

Министър Ангелов: Ситуацията в Сливен вече е под контрол
След референдума в Обзор: Жителите не трябва да подменят документите си