Илиян Радулов се класира за четвъртфиналите на тенис турнир в Мадрид

За място на полуфиналите Радулов ще играе утре срещу Пабло Масхуан Хинел.

илиян радулов класира четвъртфиналите тенис турнир мадрид
Снимка:
15:10, 05.09.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Илиян Радулов се класира за четвъртфиналите на сингъл на тенис турнира на клей в испанската столица Мадрид с награден фонд 15 хиляди долара.

19-годишният българин надделя над поставения под номер 2 представител на домакините Диего Аугусто Барето Санчес с 6:2, 6:4 за 84 минути. Тийнейджърът направи серия от седем поредни гейма, за да вземе първия сет и да поведе с 2:0 във втория, след което запази преднината си до края.

За място на полуфиналите Радулов, който беше повикан за първи път в мъжкия национален отбор на България за Купа Дейвис за мача от Световна група II срещу Салвадор, ще играе утре срещу друг испанец Пабло Масхуан Хинел.

ПП, ДСБ и "Да, България" подписаха коалиционно споразумение за изборите през октомври
Евгений Сердюк: Целта пред ЦСКА 1948 е да спечелим всички мачове