Интер с категоричен домакински успех над Аталанта

Маркюс Тюрам се разписа на два пъти за победата с 4:0.

интер категоричен домакински успех аталанта
09:27, 31.08.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Интер постигна убедителна победа с 4:0 над гостуващия Аталанта в среща от третия кръг на италианската Серия А.

Футболистите на Симоне Индзаги откриха резултата още в 4-ата минута, когато Берат Джемсити отклони прострелно центриране на Маркюс Тюрам в собствената си мрежа. Николо Барела отбеляза изключително красив гол за 2:0 в 10-ата минута. Италианският национал отправи удар от въздуха извън наказателното поле и прати топката неспасяемо в мрежата на гостите.

След подновяването на играта Маркюс Тюрам се разписа на два пъти и оформи крайното 4:0 за Интер. Френският нападател на два пъти бе най-съобразителен при мелета в противниковото наказателно поле.

България в очакване на Ед Шийрън: 66 хиляди фенове и 360-градусова сцена
Турнето на Oasis: Спекула с цените на билетите