Интер спечели само точка в гостуването си на Монца

Дензел Дъмфрис оформи равенството в 88-ата минута.

08:00, 16.09.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Дензел Дъмфрис Интер

Срещата между Монца и Интер от 4-ия кръг на Серия А завърши при равенство 1:1. Дани Мота откри резултат в 81-ата минута, преди Дензел Дъмфрис да изравни в 88-ата.

През първото полувреме домакините отправиха единствения точен удар на стадион "Бриантео" в Монца.

След почивката възпитаниците на Алесандро Неста отново отправиха само един точен удар, но този път успяха да го превърнат в гол. Дани Мота засече с глава центриране на Армандо Ицо за 1:0.

Гостите намериха начин да се мобилизират и да стигнат до изравнителен гол в заключителните минути. Дензен Дъмфрис засече на задна греда прострелно подаване във вратарското поле.

Интер заема второто място в класирането с актив от 8 точки. Монца се намира на 15-ата позиция в подреждането с 3 пункта.

Бившият военен министър Димитър Стоянов е подписал договора за ремонт на самолетите L-39