Кралицата на етно музиката Ищар е в България. Тя е голямата звезда на първото издание на новия музикален фестивал в Благоевград.
Фестивалът тръгна по вода - буквално, защото тази вечер в Благоевград вали. Стотици фенове на българската и чуждестранната музика се събраха на поляните в парка "Македония". На сцената излязоха Керана и космонавтите, Мария Илиева, Любо Киров.
В 22.00 ч. се очаква да излезе и Ищар - която обеща изненади за феновете си, които очакват да чуят както любими парчета, така и песни от новия ѝ албум.
Вижте повече в прякото включване на Станислава Христова
Спектакъл, рок концерт и средновековни воински игри ще се проведат на сцената на крепост „Туида“ в Сливен
Недоволство срещу идеята за закриване на Националния съвет по цени и реимбурсиране на лекарствените продукти
Заради несъгласие с реформата на здравните инспекции: Доц. Ангел Кунчев подаде оставка
Димитър Стоянов: Нямаме опция да получим самолети "Грипен" или F-16 "втора ръка"
Премиерът Радев: Бюджет 2027 ще бъде приет навреме и ще гарантира стабилността