10:49, 17.10.2022
Чете се за: 01:02 мин.
Иван Алипиев Латина
Снимка: Българска федерация по баскетбол

Иван Алипиев и Латина претърпяха драматична загуба във втората дивизия на италианското първенство. Тимът отстъпи като гост на Тревильо с 68:72.

Двубоят бе много оспорван през цялото време и с чести смени на водачеството. Минута и половина преди края резултатът бе равен - 66:66, но в решаващите моменти домакините бяха по-точни в стрелбите си и измъкнаха успеха. Алипиев бе титуляр, като за 23 минути записа 9 точки и 3 борби. Това е втора загуба за отбора, който има и една победа до момента.

МС одобри ново плащане от над 8,4 млн. лева за хотелиерите, настанили украински бежанци
Тед Кочеф получи голямата награда на Генералното консулство на България в Лос Анджелис