Поражения за българските тенисистки
Изабелла Шиникова отпадна на полуфиналите на двойки на турнира на твърди кортове в Соларино (Италия) с награден фонд 25 хиляди долара.
Българката и французойката Манон Леонар загубиха с 1:6, 6:3, 7-10 от водачките в схемата Мартина Кубка от Полша и Чиа И (Тайван).
Ани Вангелова пък отпадна полуфиналите на двойки на турнира на твърди кортове в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара.
Вангелова и Йохана Силва (Герамания) загубиха с 4:6, 3:6 от Майра Йович от Аржентина и Валентина Лоскиале от Италия.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни