Йорданка Фандъкова провери как върви строителството на третия метродиаметър
В последните си дни от управлението Йорданка Фандъкова провери как върви строителството на третия метродиаметър. Отсечката към момента е изпълнена на 38%.
Тя коментира и какво наследство оставя в София.
"Оставям работеща София, с развита икономика, с работещи хора и с поставени основи на модерен европейски град. Остава да се развива и да се работи, подчертавам да се работи, София иска работа, не иска спиране и много сериозни разсъждения, особено когато говорим за работата на Столична община. Знаете, че съм практически настроена винаги и това, което оставям, от 52 км метро, което имаме в момента, 42 бяха построени през тези 14 години. Мисля, че това е показателно. Това е най-големият проект, който илюстрира. Да не говорим подменените наземни линии на градския транспорт. Новите автобуси, трамваи, изцяло новите тролеи, които се движат по улиците на града", заяви Йорданка Фандъкова.
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” и се озова в канавка край Карнобат
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Митничари откриха 73 бойни пистолета в камион на „Капитан Андреево“, пътувал за Нидерландия
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели