Футболистът на Ботев (Пловдив) - Кевин Янсон се завърна в България, след като прекара 10-дневна карантина в Дубай заради положителен тест за COVID-19 по време на лагера на "канарчетата" в Арабските емирства.
Футболистът се прибра в Пловдив в неделя и от днес ще тренира пълноценно със своите съотборници, които в сутрешните часове на деня преминаха медицински прегледи.
През уикенда "канарчетата" се наложиха с 5:0 над Царско село в третата си контролна среща. Тази седмица предстои нова контрола за състава на Азрудин Валентич, която е срещу втородивизионния тим на Септември (София), където подготовка кара Валери Божинов.
Лудогорец не отстъпва за Петър Станич, Олимпиакос трябва да плати 10 милиона евро
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско