Катастрофа затрудни движението на бул. "Цариградско шосе" в посока Пловдив тази сутрин.
Немски автомобил буквално се "качи" на мантинелата в близост до знака за ограничение на скоростта до 80 км.
За щастие няма пострадали хора.

Катастрофата е станала на метри от пешеходния надлез, свързващ "Младост" 1 и София Тех парк, и близо до 4-и км.
Зад волана е била жена, която обясни, че колата се е подхлъзнала и така се е стигнало до инцидента. Направи впечатление, че колата е със зимни, но доста износени гуми.
Вижте повече подробности в прякото включване на Карина Караньотова
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата