казанлък волей удари левски гост излезе второто волейболното първенство
Снимка: ЖВК Казанлък Волей
10:56, 04.02.2023
Чете се за: 01:12 мин.

Женският волейболен отбор на Левски записа загуба в Казанлък при гостуването на едноименния отбор в първа среща от деветия кръг на "Демакс лига".

Възпитаничките на старши треньора Петър Шопов отстъпиха с 0:3 (16:25, 22:25, 16:25) в сблъсъка с домакините, които преди мача бяха трети във временното подреждане, а левскарките - четвърти.

Във втория гейм "сините" дами успяха да са напълно равностойни на противничките до 21:21.

След успеха Казанлък излиза на второ място с 19 точки, изпреварвайки с една ЦСКА, който има мач по-малко. Лидер е Марица с 24. Левски остана на четвъртата позиция с 14 точки.

В следващия кръг "сините" гостува на Марица 2022. Двубоят е на 10 февруари от 16:00 часа.

Илияна Йотова: Не би било добър сигнал, ако се стигне до напрежение при честването на Гоце Делчев
Надежда Йорданова, ДБ: Съдебната реформа остава на най-високо място в дневния ред на обществото