Изложба от Фотографии и картини на загиналите на столичен булевард младежи, пред Народния театър "Иван Вазов" в столицата.
Тя е в памет на 24-годишна Ани и 22-годишния Явор, които бяха прегазени, докато пресичат пешеходна пътека на бул."Сливница".


18-годишен шофьор ги помете преди близо година с около 100 км в час. През последните години от живота си Ани е рисувала, а Явор се е посветил на фотографията. Изложбата с техни творби, под наслов "Ключът е любовта", ще продължи до края на април.

Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)