Стабилно остава състоянието на тримата работници, които пострадаха вчера на строежа на тунел "Железница".
Двама от тях са настанени за лечение във Военномедицинската академия в София, третият, с по-леки травми, остава в Благоевград. Специална комисия ще проверява каква е причината за инцидента.
По първоначални данни става въпрос за ронлива скала, поддала след дъждовете от последните дни. Очаква се днес фирмата изпълнител да обяви какви действия ще бъдат предприети за укрепване на свлачището и как ще продължи строежът на тунел "Железница".
Вижте и още по темата в Сутрешния блок във видеото.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°