Старши треньорът на Левски все пак е доволен от играта на баскетболистите му през втората част.
Старши треньорът на Левски Константин Папазов коментира пред БНТ отпадането на своя отбор от плейофите на НБЛ.
"Сините" отстъпиха с 0-2 в серията срещу Рилски спортист.
"Доволен съм от второто полувреме. Прекалено много прегоряхме в първото, а във второто положихме всички усилия", заяви той.
Вижте интервюто във видеото!
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение