Бойко Рашков ще свали правителството от власт, защото за нас вече е ясно, че в правителството премиер е не Кирил Петков, а Корнелия Нинова. Това заяви в "Панорама" депутатът от ГЕРБ Костадин Ангелов.
По думите му лидерът на опозицията не е имунизиран от действията на правораздаващите органи, но и всеки има право на справедлив процес.
Ангелов каза, че премиерът Кирил Петков е единственият имунизиран срещу правораздаването, въпреки че е нарушил основния закон - Конституцията.
Според Ангелов в момента демокрацията се гази мощно с милиционерски ботуш.
Допълни, че управляващите не могат да вземат нито едно стратегическо решение.
Иван Демерджиев за „Баба Алино“: 25 са задържани и се събират доказателства за незаконни практики в Община Варна
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си