Две седмици преди Коледа британската кралица Елизабет II беше домакин на прием в двореца Уиндзор.
Събитието беше в чест на ключовите работници и доброволците, които са на първа линия в борбата срещу COVID-19. Това беше и първата публична изява от месеци на кралицата заедно с престолонаследника принц Чарлз и останалите членове на кралското семейство от месеци.
В Уиндзор беше и оркестърът на Армията на спасението, който изпълни няколко коледни песни.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"