Две седмици преди Коледа британската кралица Елизабет II беше домакин на прием в двореца Уиндзор.
Събитието беше в чест на ключовите работници и доброволците, които са на първа линия в борбата срещу COVID-19. Това беше и първата публична изява от месеци на кралицата заедно с престолонаследника принц Чарлз и останалите членове на кралското семейство от месеци.
В Уиндзор беше и оркестърът на Армията на спасението, който изпълни няколко коледни песни.
След палежа пред българското посолство в Скопие: Остри реакции на партиите в НС
След 1944 антибългарската пропаганда в РСМ няма почивен ден, каза съпредседателят на Историческата комисия проф. Ангел Димитров
Разбиха престъпна група за трафик на мигранти - тарифата била до 10 000 евро на човек