Кметът на район "Подуяне" оповести новината в социалната мрежа Фейсбук.
Кметът на район "Подуяне" Кристиян Христов подписа актовете за общинска собственост на стадион „Георги Аспарухов“. Това стана ясно от негова публикация в социалната мрежа Фейсбук.
Предстои Столична община да започне публични обсъждания за бъдещето на стадиона. В последствие предстои и гласуване в СОС, за да може стадионът да продължи да бъде домакин на Левски.
На 14 януари, Христов съобщи, че започва поетапно описване на сгради и вещи, а респективно и встъпване във владение на стадион "Георги Аспарухов" и спортния комплекс.
Мястото, където паметта никога не угасва: 9/11 мемориалът в сърцето на Ню Йорк
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?