Отборът на Левски взе лиценз за европейските клубни турнири догодина, стана ясно от решение на Лицензионната комисия, публикувано в сайта на БФС.
Освен „сините“, лиценз за Европа получават още седем клуба от efbet Лига – това са отборите на Берое, Ботев Пд, Локомотив Пд, Лудогорец, Славия, ЦСКА и Черно море.
Левски обаче ще трябва да спазва стриктно чл.14, т.2, б от ННКЛ, като ще трябва да се придържа към представения погасителен план за намаляване на собствения капитал, което ще бъде предмет на клубния мониторинг през 2020 година.
Същото важи и за отборите на Черно море и Локомотив Пловдив.
Роберто Мартинес: Игнорирахме шума отвън и показахме истинското лице на Португалия
Заседание на парламента: Депутатите ще изслушат регионалния министър Иван Шишков заради казуса с незаконното строителство край Варна
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката