Загуба за българската тенисистка в Тунис.
Националката на България за "Били Джийн Кинг Къп" Лидия Енчева отпадна на четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис на твърда настилка в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставената под №4 загуби от петата в схемата Зеел Десаи (Индия) с 4:6, 2:6 за 1:39 час на корта.
Двете си размениха по четири пробива до 4:4 в първия сет, след което Десаи стигна до нов брейк в десетия гейм, за да поведе в резултата. Във втората част българката загуби подаването си още три пъти и приключи участие в турнира.
В надпреварата на двойки Енчева и Луна Зопа (Франция) загубиха снощи от №1 Зеел Десаи и Анастасия Гурева (Русия) с 3:6, 2:6.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?