Локомотив Пловдив спечели гостуването си на Берое с голове след почивката

Локомотив Пловдив
Снимка: Startphoto.bg
21:34, 10.08.2024
Чете се за: 01:10 мин.

Локомотив Пловдив победи с 2:0 като гост Берое Стара Загора в двубой от четвъртия кръг от Първа лига, постигайки втори успех през новия сезон. Попаденията в срещата бяха дело на Жулиен Лами и Христо Иванов през второто полувреме.

През първото полувреме двата отбора играха предпазливо и интересните моменти пред двете врати липсваха.

Локомотив Пловдив поведе в резултата в 58-ата минута. Николас Пенев центрира от левия фланг намери Жулиен Лами, който изпревари Скуадроне и с глава прати топката в мрежата.

Две минути преди края Христо Иванов бе най-съобразителен в наказателното поле и отбеляза втори гол за Локомотив Пловдив.

Локомотив Пловдив е 4-и в класирането с актив от 7 пункта, докато Берое е плътно зад "смърфовете" със същия брой точки, но по-слаба голова разлика.

Париж 2024: Лека атлетика, скок височина - Тихомир Иванов