Локомотив София с първи успех след завръщането си

локомотив софия първи успех завръщането
23:06, 01.08.2021
Чете се за: 01:05 мин.

Отборът на Локомотив София записа първа победа след завръщането си в елитната група. Столичани се наложиха с минималното 1:0 над Локомотив Пд в мач от втория кръг на Първа лига. Срещата се игра на стадион „Царско село“.

Единственото попадение, което донесе така желания успех за домакините, дойде още в 5-ата минута на срещата. Карим Бухмеди намери Раел Лолала, който стреля точно за 1:0.

За „смърфовете“ това е второ поражение от старта на шампионата, след като в първия кръг отстъпиха на Лудогорец с 1:3. В откриващия си мач за Първа лига столичани претърпяха крах от Берое с 0:1.

За Локо Пд предстои домакинство на датския Копенхаген в четвъртък, преди съставът да потърси дебютни точки за сезона в Първа лига срещу новака Пирин Благоевград, докато Локо Сф гостува на ЦСКА 1948.