Лора Славчева ще бъде част от женския отбор на Марица (Пловдив) за предстоящия сезон.
Разпределителката игра като преотстъпена в последните два сезона в отбора на Раковски (Димитровград).
С Марица Лора Славчева е шампионка със старшата през 2019-та година и вицешампионка през 2020-та.
След финалите през тази година спечели приза за най-добър разпределител.
„Чувството да си в най-добрия отбор на България е прекрасно. Радвам се, че имам възможността да съм част от него. Надявам се, че през новия сезон ще защитим титлата си за седма поредна година и се надявам за добро представяне в Шампионска лига. Пожелавам си здраве и година без контузии“, заяви клубния сайт Лора Славчева.
България обяви състава си за Балканиадата по лека атлетика до 18 години в Нове Место
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"