"Ще предложим пътна карта с 15 точки, стъпките, които формациите извън ГЕРБ и ДПС да предприемат, за да може българските граждани да получат стабилно правителство, с насрочен мандат за следващите 6 - 8 месеца". Това заяви Мая Манолова от "Изправи се БГ! Ние идваме!".
Тя подчерта, че проблемите пред страната са новата ковид вълна, мигрантската вълна, липсата на средства в здравеопазването, неактуализираният бюджет, както и липсата на подкрепа за домакинствата и бизнеса.
"Предлагаме публични прозрачни разговори, в които да бъдат очертани тези приоритети, а този кабинет с насрочен мандат да стъпи върху успешните министри от служебния кабинет. Нека да е ясно - без партийни лица в кабинета, без вмешателство на политически формации. Отговорността към хората е да има правителство поне до следващата пролет", заключи Манолова.
Спор между управляващите и част от опозицията заради Закона за съдебната власт
Димо Дренчев, "Възраждане": България няма време да чака правителството бавно да се проваля
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение