Мъж в тежко състояние избяга от болницата в Бургас след скок от третия етаж.
34-годишният жител на Поморие е приет в Реанимация с остра дихателна недостатъчност. Изненадващо скъсал системите си и скочил през прозореца.
Не е получил сериозни наранявания.
Пациентът е задържан от полицията в района на болницата и е върнат обратно в отделението.
От УМБАЛ-Бургас отказаха коментар по случая, но уточниха, че 34-годишният мъж не е с диагноза коронавирус.
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"