Надпреварата от календара на БФТенис е с награден фонд 2500 лева и се проведе на кортовете на ТК "Левски".
Михаил Иванов (ТК "НСА", гр.София) спечели титлата на Държавен турнир по тенис за мъже в София. Надпреварата от календара на БФТенис е с награден фонд 2500 лева и се проведе на кортовете на ТК "Левски", гр.София.
Във финалната среща Михаил Иванов (ТК "НСА", гр.София) победи с 6:1, 6:1 Ерик Владимиров (ТК "Левски", гр.София) На трето място се класираха Толга Басриев (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) и Атанас Иванов (ТК "Кърджали", гр.Кърджали).
Турнирен директор на състезанието беше Константин Георгиев, а главен съдия Милена Коцева.
От 12 юли на кортовете на ТК „Левски" ще се проведе Държавно лично първенство по тенис на открито мъже и жени.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?