ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Млад мъж е намушкан с нож по време на празненство в Първомай

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:45 мин.
У нас
Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Снимка: Архив/БГНЕС
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Слушай новината
      00:00
      00:00

      Приятелско събиране в Първомай завърши с убийство тази нощ.

      50-годишен мъж е наръгал с нож негов приятел, който му бил на гости, съобщиха от полицията. По всяка вероятност и двамата са били под въздействието на алкохол.

      Извършителят е наръгал жертвата няколко пъти. 33-годишният мъж се опитал да избяга навън, но нападателят го догонил.

      Извършителят е арестуван за 24 часа. Има предишни криминални прояви и предстои прокуратурата да му повдигне обвинение.

      Осъждан е общо 9 пъти 50-годишният мъж, който е извършителят на това престъпление като е съден за различни деяния предимно кражби, включително е осъждан и за причиняване на средна телесна повреда, през 90-те години е изтърпял и наказание лишаване от свобода и то за доста дълъг период от време. Последните му осъждания са за дребни кражби, наложени наказания пробация, каза Галин Гавраилов – заместник-окръжен прокурор на Пловдив.

      С пострадалия са били в приятелски отношения, в резултат на възникнал спонтанно конфликт помежду им възниква и саморазправа. Извършителят с помощта на нож нанася няколко прободни рани на пострадалото лице, след което е откаран в болнично заведение. Те самите – извършителя и други лица, които са присъствали на това събиране са го отвели в болнично заведение, където е загинало, каза комисар Васил Костадинов – заместник-директор на ОД на МВР-Пловдив.

      Репортер: Нели Ангелова

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?