Младежки национал на България с първи гол в Нидерландия

08:45, 14.09.2021
Чете се за: 01:12 мин.
младежки национал българия първи гол нидерландия

Българският младежки национал Филип Кръстев отбеляза дебютното си попадение с фланелката на нидерландския елитен Камбуур.

Това се случи при успеха с 4:0 на "жълто-сините" като гост над Хееренвен в контролна среща.

Кръстев се разписа четвърт час преди края на двубоя, оформяйки крайното 4:0, след като засече центриране от ъглов удар.

Така юношата на Славия откри головата си сметка за тима от Леуварден още във втория си мач с фланелката на новака в Ередивизи.

В този двубой имаше и още едно българско участие в лицето на друг младежки национал Станислав Шопов, който се подвизава в Хееренвен. Юношата игра пълни 90 минути при поражението на неговия тим.

Филип Кръстев играе в Камбуур като преотстъпен от белгийския Ломел, като ще остане при "жълто-сините" до края на сезона.

Ураганът Никълъс приближава Тексас
Председателят на правната комисия: Спецправосъдието не оправда съществуването си за тези 10 години