Момче на 22 години и момиче на 18 загинаха на място при жестока катастрофа на изхода на Русе в посока София. Инцидентът е станал около 4.30 ч. сутринта.
Колата с русенска регистрация буквално е влязла под ремаркето на молдовски ТИР, който е бил спрял до близката бензиностанция. Наложи се екипи на пожарната да използват специализирана техника, за да извадят телата на двамата загинали от смачканата до неузнаваемост кола.
Според роднини на място загиналите са се връщали от бал.
Автор: Теодор Стамболиев
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема