В Министерството на образованието на среща с директори и експерти трябва да бъде избран вариантът, по който ще се редуват учениците, за да учат присъствено и дистанционно.
От образователното министерство изпратиха до училищата 3 примерни графика за периода до 23 декември. Идеята е да не остава твърде дълго обучението в електронна среда.
Обучение по време на COVID: Къде децата влязоха в клас, къде продължават онлайн?
Графиците предвиждат от 40 до 50% от уроците от 5-и до 12-и да преминат онлайн, а останалите присъствено.
С изкуствен интелект разчетоха древни свитъци, погребани при изригването на Везувий
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души