10:52, 02.03.2021
Чете се за: 00:30 мин.
Волейбол
монатана разби цска софия гейма

Момчетата на Даниел Пеев надиграха категорично "червените" като гост с 3-0 гейма (25:21, 25:16, 25:23) и по този начин се изкачиха на 5-то място в класирането на първата осмица, докато "аремйците" заемат предпоследната 7-ма позиция.

Гостите доминираха напълно в първите две част, затваряйки ги съответно на 21 и 16 точки, което им осигури комфортен аванс от 2-0 гейма.

В третата част Монтана отново водеше през цялото време, като авансът им беше шест точки при 22-16. Въпреки това отборът на ЦСКА се опита да се задържи в срещата, като намали изоставането си до само един пункт при 23-24, спасявайки два мачбола.

Грешка от сервис на Даниел Минков обаче сложи точка на спора и ознаменува победата на гостите от Монтана, за които 219-сантиметровият руснак Максим Сапожков стана най-резултатен със 17 точки.

За домакините пък най-полезен беше младият талант Георги Татаров, който отбеляза 16 точки.