Моуриньо: Борихме се срещу собствените си грешки

11:53, 29.01.2021
Чете се за: 00:53 мин.
моуриньо борихме собствените грешки

Португалският наставник на Тотнъм остана доста разочарован от представянето на своя отбро при поражението с 1:3 от Ливърпул.

Другата неприятна новина за Моуриньо от двубоя беше контузията на голмайстора и капитан на "шпорите", Хари Кейн, който беше принудително заменен на почивката

"Контузиха го и в двата глезена. Първо едно лошо влизане от Тиаго, а след това още един тежък сблъсък, но не видях точно с кого. Това са две контузии и в двата глезена, а втората е по-лоша от първата. Ще отсъства поне няколко седмици, не знам точно. Някои играчи няма как да ги замениш, но когато нещо такова се случи, няма какво да направим. Трябва да се справим със ситуацията такава, каквато е", заяви Моуриньо.

След това Специалния обърна внимание и на самия двубой, като призна, че тимът му е допуснал няколко ключови грешки.

"Смятам, че започнахме добре, но точно преди да отменят гола на Сон се видя какъв се очертава да бъде този мач - голяма възможност за Мане след сериозна грешка в защита. След това срещата продължи по този начин. През първото полувреме бяхме добре организирани, но ни вкараха гол от нова грешка в същата позиция. През второто полувреме се наложи да направим промени. Загубихме Хари, трябваше да променя структурата на целия отбор. В първата минута дойде нова грешка и нов гол. След това реагирахме добре, но последва нова грешка и трети гол. Борехме се срещу собствените си грешки. Някои от тях просто трябва да изгледаме на повторение и няма какво повече да ги коментираме", допълни Моуриньо.

9 задържани и 6-ма обвинени за производство на фалшиви пари и лични документи
Треньорът на "лъвиците": Пътят към ЕвроБаскет 2021 няма да е лесен, ще се борим с Гърция за второто място в групата