Старши треньорът на волейболния вицешампион гледа с огромна доза оптимизъм за следващия сезон.
Старши треньорът на волейболния вицешампион Локомотив Авиа Найден Найденов заяви, че всички в тима заслужават поздравление. Отборът загуби с 0:3 във финалната серия на мъжкото волейболно първенство, но второто място е огромен успех за пловдивчани.
"Имахме своите шансове, но след 2:0 в серията днес съперниците излязоха с по-голямо самочувствие, а ние бяхме по-несигурни. Важното е, че и днес се борихме до последно. Колективната игра и на двата отбора беше на ниво и всички заслужават поздравления", каза Найденов след мача.
"Това, което постигнахме е един много голям трамплин за отбора, както и за децата, които ще започнат да тренират. Невероятен успех, никой не го очакваше от нас този сезон. Надявам се догодина да сме още по-силни, защото в Европа трябва да излезеш с високо вдигната глава и да имаш какво да покажеш", завърши той.
Вижте репортажа във видеото!
Даниела Динева: Оценявам като перфектно домакинството на Sveti Vlas Beach Pro Tour
Димитър Калчев и Димитър Механджийски: Не показахме това, на което сме способни
Свети Влас събира елита на плажния волейбол за турнир от международния календар
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата