20:48, 02.02.2021
Чете се за: 00:25 мин.
Волейбол
нефтохимик отнесе цска гост

ЦСКА загуби от шампиона Нефтохимик 2010 с 0:3 в гейма в отложен мач от третия кръг на мъжкото волейболно първенство. Поражението е четвърто поредно за "червените", които заемат последното място в класирането актив от 1 точка. Нефтохимик пък записа пета победа от началото на сезона и се изкачи на второ място с 13 точки.

Нефтохимик показа, че няма да има интрига още в първия гейм, в който набързо поведе с 9:0 и спечели с 25:14. ЦСКА започна силно втората част, но постепенно Нефтохимик отново се откъсна в резултата и затвори гейма с 25:19. Бургазлии доминираха в третия гейм и без проблеми приключиха мача след 25:18.

Златко Кьосев бе най-резултатен за Нефтохимик с 21 точки, а Денис Карягин добави 13 точки. За ЦСКА се отличи Димитър Димитров с 14 точки.

Захариева: Решението Навални да бъде изпратен в затвор е напълно неприемливо