Старши треньорът на Левски не е никак доволен от липсата на важни играчи за важните мачове.
Старши треньорът на Левски Николай Желязков призна, че отборът изпитва кадрови проблеми, предвид липсата на редица ключови волейболисти.
"Сините" загубиха домакинството си на Фридрихсхафен в 1/16-финалите на Купата на CEV с 0:3 (25:27, 21:25, 21:25) гейма.
"Днешният противник е напълно победим, но когато сме в максимално добро състояние. Когато имаме проблеми, това е ситуацията. Позитивното е, че накрая поиграха децата. На моменти ги затруднихме на посрещане. В момента проблемът е чисто кадрови. Момчетата додоха всичко от себе си. Не искам да казвам колко усилия са положили и колко лекарства са изпъли", сподели той след срещата.
Според него съдийска грешка е попречила на столичани да спечелят първата част.
"В края на първия гейм имаше мрежа и можеше да завърши 25:23 за нас. Не искам да насочвам вниманието в тази посока, но това са факти. Гордан Люцканов игра като център, не защото е гениално мое решение, а защото нямах опция", завърши наставникът.
Левски си върна второто място в класирането след успех над Нефтохимик в Бургас
Зимни неволи в Северозападна България: Десетки населени места останаха без ток при минусови температури
Иран се готви за нова нощ на протести, властите със заплахи за смъртни присъди