Силна миризма на газ в район „Западен" в Пловдив. Според жители от съседните сгради от два дни мирише на газ в района.
От пожарната съобщиха, че снощи към 23 часа е постъпил сигнал за изтичането.
Полицията отцепва газстанция на улица „Царевец“ в града. Собственикът на газстанцията Валентин Кулишев е неприятно изненадан от случващото се и че дейността на обекта е спряна до изясняване на ситуацията. Преди малко пропан-бутанът беше прехвърлен в мобилна цистерна и районът освободен за движение на пешеходци:
Валентин Кулишев – собственик: Няма обгазяване за населението. Това ни е помпата. В радиус 1 метър се усеща. Няма кой знае какъв проблем, просто трябва да се изтегли
компетентни органи има просто трябва да се смени с ново и това е.


20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района