Монте Морис е играл за 6 различни организации в Националната баскетболна асоциация, като за пръв път ще играе извън нея.
Американският гард Монте Морис подписа договор с шампиона на Гърция Олимпиакос, съобщиха от клуба.
30-годишният Морис ще играе за пръв път в кариерата си извън Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада, където той има 426 мача в редовния сезон за отборите на Денвър Нъгетс, Вашингтон Уизардс, Детройт Пистънс, Минесота Тимбъруулвс, Финикс Сънс и Индиана Пейсърс.
Договорът на Морис с Олимпиакос е до края на тази година, а първият му мач за гърците може да бъде още в петък при гостуването на Барселона от 15-ия кръг в Евролигата.
View this post on Instagram
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?