Олимпик Марсилия продължава да следва ПСЖ след минимален успех над Рен

08:33, 06.03.2023
Чете се за: 01:07 мин.
Олимпик Марсилия

Олимпик Марсилия победи Рен с минималното 1:0 в последния мач от 26-ия кръг на Лига 1. Саед Колашинац отбеляза победното попадение.

През първото полувреме най-чистото положение бе на сметката на домакините на "Стад дьо ла Рут де Лориен" в Рен. Амин Гуири стреля в напречната греда.

След почивката гостите изненадаха противника си с бързо изпълнен пряк свободен удар. Саед Колашинац засече на задна греда успоредно на голлинията подаване на Ченгиз Юндер и донесе успеха на тима си.

Олимпик Марсилия остава на втората позиция в класирането с актив от 55 пункта. Рен заема 5-ото място в подреждането с 46 точки.

До 6 месеца се очаква мерките срещу спекулата да дадат резултати, обяви председателят на КЗП